Kibice Promienia na derbach w Legnicy!

W niedzielę meldujemy się w Legnicy na derbach z Chrobrym w 32 osoby. Na meczu została zaprezentowana oprawa, wykonana wspólnie między grupą „UPŻ” a ultrasami Miedzi. UML – dzięki za współpracę! Pasy materiału ze skrótami obydwu grup uzupełniły machajki Miedzi i Promienia. Dodatkowo odpalono czarne świece dymne i ponad 70 czerwonych rac. Te paliły się pod koniec pierwszej połowy przez kilka minut, efekt wizualny oceniamy na bardzo dobry. Ponadto wywieszamy na płocie 2 nasze flagi: „Ultras” i „Sekcja Sportowa”. W młynie zebrało się ok. 450 osób z konkretnym dopingiem przez całe spotkanie. Na pewno w pamięć zapadnie wszystkim nowa przyśpiewka: „Kilkadziesiąt rac na stadionie…”. Ogólnie dzień pełen wrażeń, oby więcej takich wypadów! Kibice gości pojawili się w 378 osób, wspierani przez Stilon i Unię Leszno. W drugiej połowie wywieszają trans, do tego flagowisko i kilka OW. Niestety piłkarsko Miedź przegrywa derby 2:0.