Inauguracja sezonu już jutro!

Do startu pozostał tylko 1 dzień! Już jutro żarski Promień na wyjeździe podejmie Piasta Iłowa. Na ten mecz nie musimy specjalnie nikogo zachęcać, na naszym fanpegu więcej informacji.

W tej relacji więcej uwagi skupimy na tym co zmieniło się w naszym klubie. Oficjalnie możemy już napisać, że stanowisko kierownika zespołu objął Aleksander Głowacki. Największe zmiany dotknęły naszą kadrę. Do klubu przyszło kilku nowych zawodników, część z nich grała już kiedyś w Promieniu, więc starsi kibice mogą ich pamiętać. Skład to połączenie rutyny z młodością, miejmy nadzieję, że transfery pomogą wywalczyć awans. Nikt nie wyobraża sobie innego rezultatu na koniec sezonu, wyniki w sparingach mogły nieco zmartwić kibiców, ale trzeba zrozumieć, że nie jest tak łatwo w krótkim czasie zgrać ze sobą nowy zespół. Z dobrej strony pokazali się zawodnicy testowani, widać że każdy z nich wniesie coś nowego do drużyny. Również przed trenerem Arturem Sobczykiem trudne wyzwanie, oby jego praca z zawodnikami przyniosła sukces. WALCZYĆ – TRENOWAĆ, PROMIEŃ MUSI AWANSOWAĆ!

W nadchodzącym sezonie klub zasilą: Paweł Mierzwiak, Dariusz Dalmata, Krzystof Sawicki (wszyscy Fadom Nowogród Bobrzański), Przemysław Flaga (Błękitni Olbrachtów), Bartosz Suski (Zagłębie Lubin), Kamil Ganczarek (ŁKS Łęknica), Krzysztof Frydlewicz (Victoria Ruszów), Patryk Luty (SMS Szamotuły), Łukasz Morżak (Błękitni Olbrachtów – powrót z wypożyczenia), Jakub Nowak (Polonia Słubice).

KADRA ZESPOŁU

Bramkarze: Bartosz Biliński, Patryk Luty, Kamil Chudzik

Obrońcy/Pomocnicy: Gracjan Arkuszewski, Bartosz Suski, Tomasz Floryszczak, Krystian Goc, Jakub Kucharski, Łukasz Niedzielan, Artur Reszczyński, Damian Sokołowski, Łukasz Świdkiewicz, Paweł Mierzwiak, Dariusz Dalmata, Krzysztof Sawicki, Krzysztof Frydlewicz, Adrian Mirmeci, Łukasz Morżak, Kamil Ganczarek, Jakub Nowak

Napastnicy: Przemysław Flaga, Łukasz Czyżyk, Natan Kwiryng

Na stronie klubu www.promienzary.com można sprawdzić sobie pełny terminarz na rundę jesienną oraz ceny biletów/karnetów. W SOBOTĘ WSZYSCY DO IŁOWEJ! OGARNIAĆ CZAS, KASĘ I ZNAJOMYCH – DO ZOBACZENIA NA SZLAKU!