DERBY DLA MIEDZI!

Podczas wczorajszych derbów Dolnego Śląska – wspieramy w Lubinie naszych braci z Miedzianki w 33 osoby, na płocie wywieszamy 1 naszą flagę „1946”. Podróżujemy autami, przy wjeździe na autostradę niespodzianka w postaci „mundurowych” – spisywanie, robienie fotek i kontrole pojazdów. Połowa drogi w obstawie „psiego zaprzęgu” i tajniaków. Na stadion docieramy ze wspólnej zbiórki Miedzi. Legniczanie wraz ze swoimi przyjaciółmi (oprócz nas obecny był – Śląsk i BKS Bielsko) wykorzystali pulę biletów jaką im przyznano, także klatka gości była wypełniona. Sektor dobrze oflagowany (zarówno fany Miedzi jak i zgód), bardzo dobry doping i konkretne racowisko w drugiej połowie! Wszyscy w tym dniu otrzymali okazjonalne szaliki co dało świetny efekt wizualny. Na meczu sporo bluzgów, mnóstwo „niebieskich” dookoła obiektu i co najważniejsze wynik korzystny dla Miedzianki – wygrana 0:2. DERBY DLA MIEDZI!

Po meczu większość z nas korzysta z gościny i zostaje jeszcze w Legnicy, dzięki za wszystko bracia !